2021

Tu si môžete prezerať zoznam faktúr, objednávok a zmlúv za uvedené ročné obdobie kliknutm na príslušné pole v stĺpci menu.
Zmluvy sú spracované vo forme tabuľky. V poslednom stĺpci sa nachádzajú odkazy na príslušnú kópiu dokumentu-zmluvy vo formáte pdf.
Faktúry a objednávky sú spracované formou mesačných a dekádnych zoznamov. Mesačné zoznamy faktúr môžete prezerať kliknutím na názov mesiaca a dekádne zoznamy objednávok  kliknutím na názov dekádnych (10 dňových) intervalov poradia objednávok.

Itt megtekintheti az adott év számláinak, megrendeléseinek és szerződéseinek főbb adatait a menüoszlopban kiválasztott mezőre való kattintással.
A szerződések táblázat formában kerültek fedolgozásra. A táblázat utolsó oszlopa linkeket tartalmaz az adott dokumentum-szerződés pdf formátumú másolatára.
A számlák és a megrendelések havi és dekád listákba vannak rendezve. A havi számla listák a hónap nevére kattintva a dekád megrendelés listák pedig a sorrend alapján létrehozott dekád (10 napos) intervallumokra kattintva jeleníthetők meg.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti