Register - Jegyzék

REGISTER VEREJNÝCH ZMLÚV, OBJEDNÁVOK A FAKTÚR
NYILVÁNOS SZERZŐDÉSEK, MEGRENDELÉSEK ÉS SZÁMLÁK JEGYZÉKE

 

Zoznamy zmlúv, faktúr a objednávok sú zverejňované v zmysle zákona č. 546/2010 Z. z. zo dňa 9. decembra 2010, ktorým sa dopĺňa zákon č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších predpisov a ktorým sa menia a dopĺňajú Obchodný zákonník, zákon č. 211/2000 Z.z. o slobodnom prístupe k informáciám a iné zákony.
REGISTER zmlúv, faktúr a objednávok poskytuje nástroj, prostredníctvom ktorého je možné rýchlo a spoľahlivo získať všetky potrebné informácie a poskytuje verejnú časť pre neregistrovaných užívateľov – občanov, organizácie, ktorým poskytne jednoduché prehľady zverejnených zmlúv, faktúr a objednávok našej organizácie.

 

Szerződések, számlák és megrendelések listái közzétéve a Törvénytár 546/2010 számú 2010 december 9-i keltezésű törvénye alapján amely kiegészíti a 40/1964 sz. törvényt a Polgári Törvénykönyvet valamint a későbbi keltezésű előírásokat melyek kiegészítik a Kereskedelmi Törvénykönyvet, a szabad információ hozzáférésről szóló 211/2000 sz. törvényt és egyébb törvényeket.
A JEGYZÉK szerződések, számlák, megrendelések jegyzéke olyan eszköz melynek segítségével gyorsan és megbízhatóan beszerezhetők a szükséges információk, nyilvános részt biztosítva a nem regisztrált felhasználóknak - polgároknak, szervezeteknek akik számára áttekintést biztosít a közzétett szerződéseinkről, számláinkról, megrendeléseinkről.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti